Príslušenstvo k oknám a dverámFirma DACHMANN dodáva okrem okien a dverí aj široký sortiment príslušenstva. Ide hlavne o interiérovú tieniacu techniku, siete proti hmyzu a parapety.

Interiérová tieniaca technika


Interiérová tieniaca technika českej firmy KASKO sa osvedčila ako ideálny doplnok ku všetkým druhom okien ponúkaných firmou DACHMANN. Sortiment interiérovej tieniacej techniky zahŕňa horizontálne žalúzie, látkové žalúzie plisé, textilné roletky, vertikálne žalúzie, drevené žalúžie, a bambusové roletky. Viac podrobností o ponúkaných produktoch nájdete na stránke www.kasko-vs.cz .

Siete proti hmyzu


Siete proti hmyzu českej firmy KASKO sú v letných mesiacoch veľmi užitočným doplnok ku všetkým druhom okien ponúkaných firmou DACHMANN. Sortiment sietí proti hmyzu zahŕňa pevné okenné rámové siete, pevné dverové rámové siete, rolovacie siete, plisé dverové siete a posuvné dverové siete. Viac podrobností o ponúkaných produktoch nájdete na stránke www.kasko-vs.cz .

Parapety


Firma DACHMANN dodáva parapety od firmy TOZAN. Vonkajšie hliníkové parapety poskytujú vynikajúcu ochranu proti poveternostným vplyvom pre steny a zatepľovacie systémy v oblasti okien a dverí. Hlavnou funkciou vnútorných parapetov je prakticky ukončenie muriva, ale v dnešnej dobe svojím vzhľadom a možnosťou farieb výrazne ovplyvňujú dizajn interiéru. Viac podrobností o ponúkaných produktoch nájdete na stránke www.tozan.eu .