Hliníkové okná MB-70MB-70 je moderný hliníkový systém, ktorý sa hodí na rôzne typy architektonických elementov, ktoré nevyžadujú termoizoláciu. Ide najmä o vnútorné a vonkajšie stavby, napr. rôzne druhy deliacich priečok, okien a dverí, výkladných skríň, pokladničných boxov, vitrín, resp. iných konštrukcií.
Profily systému majú trojkomorovou konštrukciu. Konštrukčná hĺbka profilov je: 70 mm (rám), 79 mm (krídlo), a dverí (príslušne): 70 mm a 70 mm. Takéto hĺbky profilov krídla a rámu umožňujú po zatvorení v prípade okien získať efekt jednej roviny zvonku a v prípade dverí efekt dyhovanej roviny krídla a rámu. Tvar profilov dovoľuje získať štíhle a pevné konštrukcie okien a dverí.

Výhody profilu MB-70


  • Nízky koeficient prestupu tepla U od 1,5 do 2,39 W/m2K
  • Správna tepelná izolácia vo všetkých atmosférických podmienkach
  • Tesnenie zo syntetického kaučuku EPDM
  • Možnosť použitia skladieb skiel s hrúbkou skiel od 21 mm do 57 mm
  • Bohatý farebný rozsah náterov podľa palety RAL

Farebné prevedenia hliníkových okien MB-70


Hliníkové okná dodávame v širokej farebnej palete podľa RAL .

Vlastnosti


Rám

Profily systému majú trojkomorovú štruktúru s konštrukčnou hĺbkou profilov okna 70 mm (rám) a 79 mm (krídlo) s tepelnou bariérou vystuženou sklenými vláknami.

SKLÁ

K dispozícii sú zasklenia až do 50 mm. V štandardnej verzií jednokomorové zasklenie, súčiniteľ prestupu tepla Ug = 1,0 W/(m2K) PN-EN674. Možnosť verzie s troma okennými sklami 3 Ug = 0,5 W/(m2K) alebo so štyrmi sklami s kryptónom s Ug = 0,3 W/(m2K). Možnosť využitia skiel so zvýšenou zvukovou izoláciou, tvrdených, bezpečných proti vlámaniu, ozdobných, so slnečným filtrom.

KOVANIE

MACO MULTI MATIC KS s dvoma držiakmi proti vlámaniu v štandarde. Okno môže byť vybavené blokádou zlého zamknutia kľučky a mikroventiláciou.