Hliníkové okná MB-86 SIModerný hliníkový systém slúžiaci na vykonávanie náročných tepelných a zvukových izolácií elementov vonkajšej architektúry.

Výhody profilu MB-86 SI


  • Okná MB-86 SI je možné použiť v budovách obytných a taktiež na hliníkových fasádach.
  • Majú vylepšené tepelne izolačné vlastnosti systému MB-86 SI vďaka využitiu dodatkovej komory v tepelnom izolačnom systéme.
  • Veľmi dobrý faktor prenikania tepla U vďaka využitiu tepelných priečok.
  • Veľmi široká farebná škála v štandardnom prevedení, ktorá umožní uspokojiť potreby aj tých najnáročnejších klientov.
  • Profil, umožňujúci získať pevné a odolné konštrukcie okien aj dvier.
  • Dobré tesniace vlastnosti vďaka využitiu špeciálnych tesnení z dvojzložkového syntetického kaučuku EPDM, tuhého aj bunečného, ktorý zaručuje odolnosť voči starnutiu počas dlhoročného používania a taktiež dobré tepelne izolačné vlastnosti.
  • Široká škála šírky výplní umožňuje použitie všetkých štandardných aj neštandardných skiel.

Farebné prevedenia hliníkových okien MB-86 SI


Hliníkové okná dodávame v širokej farebnej palete podľa RAL .

Vlastnosti


Rám

Profil systému má trojkomorovú štruktúru s hĺbkou okenných profilov 77 mm (rám), 86 mm (krídlo) s termickou bariérou vyrobenou z polyamidu zosilneného pomocou skleneného vlákna s využitím doplnkovej komory v termickej bariére.

SKLÁ

V profile MB-86 SI sú dostupné sklenené tabule do 65 mm; v štandardnom prevedení jednokomorové tabule s faktorom tepelnej priepustnosti Ug= 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674. Je možné taktiež využiť rám s tromi sklami s faktorom Ug = 0,5 W/(m2K) alebo so štyrmi sklami s kryptónom Ug = 0,3 W/(m2K). Možnosť využitia skiel so zvýšenou zvukovou izoláciou, tvrdených, bezpečných proti vlámaniu, ozdobných, so slnečným filtrom.

KOVANIE

MACO MULTI MATIC KS s dvoma držiakmi proti vlámaniu v štandarde. Okno môže byť vybavené blokádou zlého zamknutia kľučky, držiakom okenného krídla a mikroventiláciou pomocou ventilačnej medzery.